Корм для собак Josera JosiDog Regular 0.9 кг
Josera JosiDog Regular 900 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera JosiDog Regular 0.9 кг
Усі ціни 11 →Корм для собак JosiDog Regular ЙозіДог Регуляр 900 гJOSERA JosiDog Regular підходить для собак з дещо вищими енергетичними потребами. Висока пропорція цінних антиоксидантів допо... щемагає захистити клітини від вільних радикалів. Таурин допомагає підтримувати серцеву функцію, зір та репродуктивну функцію. Пребіотик інулін підсилює кишкову мікрофлору. Забезпечення необхідного рівня глікозаміноглік Офіційний партнер Josera Josera.ua (Львів) Поскаржитись | 150 грн. |
Корм Josera JosiDog Regular сухий з м'ясом птиці для дорослих собак 0.9 кгСухий корм преміум класу для дорослих собак всіх порід з середньою фізичною активністю. Універсальний легкозасвоювани Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 150 грн. |
Сухий корм для дорослих собак із середньою фізичною активністю Josera JosiПовноцінний сухий корм для дорослих собак. Особливості Клас преміум. Призначення: основне годування. Основні інгредієнт... щеи: домашня птиця та курка. Зберігайте закритий мішок корму в недосяжному для дітей і тварин сухому місці, захищеному від прямих сонячних променів, за відносної вологості не більше 70%. Рекомендована температура зберігання від +5 до +25°C. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 150 грн. |
Сухий корм для дорослих собак Josi Dog Regular з м'ясом домашньої птиці 90 | 150 грн. |
Сухий корм для дорослих собак з високими енергетичними потребами JosiDog b | 150 грн. | Продавець: Do.Little |
ще 6 пропозицій
Серія Josera JosiDogПорівняти в таблиці →
від 1 060 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 040 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 775 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 460 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: птах, рис, кукурудза, жир, буряк, лосось, білки, мідії, цикорій, клас: суперпреміум
від 2 010 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 147 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 735 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, ячмінь, білок свійської птиці, сушений, клітковина, жир, клас: преміум
від 558 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 1 875 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 167 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 730 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: ягня, кукурудза, новозеландські мідії, рис, ячмінь, клас: преміум
від 2 430 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: вагітним, годуючим, для прикорму цуценят, в составе: м'ясо свійської птиці (36%), рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 150 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 1 224 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 750 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для серця, в составе: домашня птиця, кукурудза, ячмінь, новозеландські мідії, клас: суперпреміум
від 362 грн.
сухий корм, 2.7 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 835 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
Модификації Josera JosiDog Regular
Ціни на Josera JosiDog Regular |
---|---|---|---|---|
Josera JosiDog Regular 0.9 кг | від 150 грн. | 12 пропозицій | ||
Josera JosiDog Regular 2.7 кг | від 362 грн. | 3 пропозиції | ||
Josera JosiDog Regular 4.5 кг | від 750 грн. | 1 пропозиція | ||
Josera JosiDog Regular 15 кг | від 1 875 грн. | 5 пропозицій | ||
Josera JosiDog Regular 18 кг | від 2 775 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 699 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, для суглобів, захист серцево-судинної системи, в составе: дегидр. і свіже м'ясо качки та індички, картопля, жир, шпинат, клас: холістик
від 522 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина 40%, яловичі смажені бульйони 19%, картопляні скибочки, клас: суперпреміум
від 1 040 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 043 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, в составе: курча, лосось, яйця, овес, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 1 387 грн.
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо курки, оселедця, індички, судака, лосося, печінка курки, індички, клас: холістик
від 191 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 211 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 235 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 245 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: кукурудза, білок свійської птиці, рис, жир, клітковина, мінерали, клас: суперпреміум
від 492 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 508 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: кабан 30%, ягня 25%, горох 20%, яблука, морква, клас: холістик