Powerbank Joyroom JR-T012
Фото 9 |
Joyroom JR-T012 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joyroom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joyroom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joyroom JR-T012
Усі ціни 9 →JOYROOM 10000mAh 10,5W, 2.1A, Black T012 / 92183 | 349 грн. |
Батарея универсальная JOYROOM 10000mAh 10,5W, 2.1A, Black (T012/92183) T01 | 351 грн. |
Батарея універсальна JOYROOM 10000mAh 10,5W, 2.1A, Black (T012 / 92183) T0 | 279 грн. |
JOYROOM Батарея універсальна JOYROOM 10000mAh 10,5W, 2.1A, Black (T012 / 9 | 279 грн. |
Joyroom 10000mAh JR-T012 White JR-T012-white | 499 грн. |
ще 4 пропозиції