Powerbank XO PR182
Фото 4 |
XO PR182 10000 мАгод 10.5 Вт 20000 мАгод 10 Вт |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XO PR182
Усі ціни 7 →Зовнішній акумулятор XO XO-PR182 10000mAh black XO-PR182 black | 335 грн. |
XO Light Display PR182 10000mAh 10.5W White 17444 | 299 грн. |
XO PR182 Light Display Black | 349 грн. |
XO 10000 mAh Black (PR182) 10000mAhBlack(PR182) | 429 грн. |
Зовнішній акумулятор XO XO-PR182 10000mAh white XO-PR182 white | 335 грн. |
XO Power Bank PR182 Light Display USB+Type-C 10000mAh Black 6920680831739 | 339 грн. |
XO PR182 Light Display 10000 mAh White | 379 грн. |
Модификації XO PR182
Ціни на XO PR182 |
---|---|---|---|---|
XO PR182 | від 299 грн. | 7 пропозицій | ||
XO PR183 | від 419 грн. | 12 пропозицій |