Навушники
JVC HA-FX103M
Фото 10 |
JVC HA-FX103M |
|
Потужні баси завдяки технології Extreme Deep Bass та особливій формі навушника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JVC HA-FX103M
Усі ціни 20 →JVC Xtreme Xplosives HA-FX103M (HA-FX103M-RE) Red HA-FX103M-RE | 789 грн. |
Наушники Jvc HA-FX103M Red | 919 грн. |
Навушники JVC HA-FX103M Red (HA-FX103M-R E) | 1 034 грн. |
Навушники JVC HA-FX103M Red HA-FX103M-RE | 813 грн. |
Навушники JVC HA-FX103M Red (HA-FX103M-R E) HA-FX103M-R E | 789 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →