Навушники
JVC HA-A30T
Відео 3Фото 23 |
JVC HA-A30T |
|
Активне шумозаглушення. Тривалий час роботи із кейсом. Компактні розміри.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JVC HA-A30T
Усі ціни 45 →Наушники Jvc HA-A30T Blue | 2 540 грн. |
Наушники jvc ha-a30t Black (ha-a30t-b-u) | 2 803 грн. |
Навушники JVC HA-A30T Black (HA-A30T-B-U) | 2 698 грн. |
Наушники JVC HA-A30T Black (HA-A30T-B-U) HA-A30T-B-U | 2 474 грн. |
Навушники JVC HA-A30T Black (HA-A30T-B-U) HA-A30T-B-U | 2 562 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →