Диск K&K Karmen
Товар застарів 3 417 грн. |
Рекомендуємо товари в наявностіДиски K&K →
від 3 420 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 54.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 46 мм
від 3 282 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 / 5 болта (ів), 100 / 105 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 54.1 - 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 39 - 45 мм
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 / 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
від 3 413 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 48 мм
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 6 болта (ів), 139.7 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 43 мм
від 3 060 грн.
діаметр (R) 17 / 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 72.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 35 / 40 мм
від 3 410 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 73.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 25 мм
від 2 688 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 65 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 29 мм
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 50 мм
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 / 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 69.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
від 3 352 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 130 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 89 / 89.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 66 мм
від 3 326 грн.
діаметр (R) 16 / 17 ", Болтовка (PCD): 4 / 5 болта (ів), 100 / 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 63.4 / 72.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 3 310 грн.
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 73.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 42 мм
від 3 143 грн.
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
Модифікації K&K Karmen 1
Даної моделі немає в продажу |