Диск K&K Siberia
Товар застарів 2 586 грн. |
Рекомендуємо товари в наявностіДиски K&K →
від 3 200 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 6 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 30 мм
діаметр (R) 18 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 130 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 71.5 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 57 мм
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
діаметр (R) 17 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 108 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 63.3 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 55 мм
від 3 011 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 2 070 грн.
діаметр (R) 14 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 60 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 2 622 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 66.5 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 52 мм
від 3 190 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 73.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
від 2 570 грн.
діаметр (R) 15 / 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 100 - 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 73.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 / 42 мм
від 2 773 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 46 мм
від 3 062 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 4 болта (ів), 100 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 45 мм
від 2 998 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 105 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 56.6 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 39 мм
від 3 022 грн.
діаметр (R) 16 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 112 / 120 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 57.1 - 67.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 38 мм
від 2 797 грн.
діаметр (R) 15 ", Болтовка (PCD): 5 болта (ів), 114.3 мм, ЦО (DIA): DIA (ЦО) 73.1 мм, Виліт (ET): ET (виліт) 40 мм
Модифікації K&K Siberia 1
Даної моделі немає в продажу |