Штампований диск KFZ 9427 6,5x16/5x114,3 ET46 DIA67
від 2 808 до 3 670 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації KFZ 9427 1
Характеристики
KFZ 9427 6,5x16/5x114,3 ET46 DIA67 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9427 6,5x16/5x114,3 ET46 DIA67
Сортувати
Диски ALST (KFZ) 9427 6,5x16 5x114,3 ET46 DIA67,1 (черный) | 3 510 грн. |
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 9427 Mitsubishi 6.5x16 5x114.3 ET46 DIA67 Black | 2 808 грн. |
ALST (KFZ) 9427 6.5x16 5x114.3 ET46 DIA67 Black | 3 670 грн. |
Диск KFZ 9427 Black R16 W6,5 PCD5x114,3 ET46 DIA67 | 2 847 грн. |
Закрити
Схожі