Вантажна шина Kabat SGP-02 11.2 R28 118A6
Виберіть розмір вантажної шини
Kabat SGP-02 11.2 R28 118A6 11.2 R28 " 118 A6 12.4 R28 " 123 A6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kabat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kabat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kabat SGP-02 11.2 R28 118A6
Kabat SGP-02 11.2 R28 118A6 | 9 446 грн. |
Грузовые шины Kabat SGP-02 (с/х) 11.2 R28 118A6 8PR 1002462597 | 9 301 грн. |
KABAT Cільгосп шина KABAT SGP-02 (універсальна) 11.2-28 118A6 8PR | 9 578 грн. |
Cільгосп шина KABAT SGP-02 (універсальна) 11.2-28 118A6 8PR | 9 533 грн. |
Kabat SGP-02 (11.2/R28 118A6) | 9 437 грн. |
Модификації Kabat SGP-02 11.2 R28 118A6
Ціни на Kabat SGP-02 11.2 R28 118A6 |
---|---|---|---|---|
Kabat SGP-02 11.2 R28 118A6 | від 9 301 грн. | 5 пропозицій | ||
Kabat SGP-02 12.4 R28 123A6 | від 10 673 грн. | 3 пропозиції |