Вантажна шина Petlas RH 100 265/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas RH 100 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas RH 100 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 15 →Petlas RH100 (ведуча вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 10 956 грн. |
Petlas RH100 (ведущая) (265/70R19.5 140M) | 10 043 грн. |
Petlas RH100 (приводная) 265/70 R19.5 140/138M 18PR | 9 120 грн. |
Petlas RH-100 (265/70R19.5 140M) | 9 437 грн. |
PETLAS Вантажна шина PETLAS RH100 (ведуча) 265/70R19.5 140/138M | 9 288 грн. |
ще 10 пропозицій