Зварювальний інвертор Zenit ZSI-255 K (845765)
Відео 1Фото 6 |
Zenit ZSI-255 K 255 A 5.5 кВт кейс280 A 6.5 кВт кейс |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zenit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zenit.
Купити Zenit ZSI-255 K
Усі ціни 20 →Сварочный аппарат Зенит ЗСИ-255 K | 3 482 грн. |
Cварочный аппарат Зенит ЗСИ-255 K 845765 | 3 482 грн. |
Зварювальний інвертор Зеніт ЗСИ 255 K. (845765) | 3 482 грн. |
Зварювальний апарат Зенит ЗСИ-255 K (845765) | 3 524 грн. |
Зварювальний апарат інверторний Зеніт ЗСИ-255 K (845765) | 3 482 грн. |
Серія зварювальних інверторів Zenit ZSI-255 адресована простим обивателям, які хоча б поверхово знайомі з принципами ручного дугового зварювання. Апарати лінійки максимально прості в обігу і оснащені всім необхідним для роботи «з коробки»: комплектом дротів з затискачами, маскою і наплечним ременем. Модифікація з додатковим індексом K забезпечується практичним транспортувальних кейсом.
Цифровий дисплей
Апарат працює з струмами від 20 до 250 А. Більшої наочності йому надає цифровий дисплей для відображення встановленої сили струму. В тісному сусідстві з екранчиком перебувають лампові індикатори живлення і термостатичного захисту (перегріву пристрою). Підбір електродів до моделі проводиться за таблицями залежно від матеріалів і товщини зварюваних деталей. До зварювального апарату підходять електроди діаметром від 1.6 до 5 мм.
Антизалипання електрода
З корисних опцій Zenit ZSI-255 K люб'язно «підвезли» функцію Anti-Stick — на випадок залипання електрода автоматика пристрою знижує зварювальний струм, що дозволяє з легкістю від'єднати електрод. А ось прерогативу «гарячого старту» інженери бренду залишили старшій моделі в серії — Zenit ZSI-300 Profi.
Позитивні враження
Кількість негативних відгуків про моделі від експлуатантів прагне до нуля. До розряду таких зараховують хіба що низькоякісну «прищіпку» маси. В іншому апарат залишає після близького знайомства суто позитивне враження, що і потрібно від збалансованого по всіх фронтах зварювального інвертора адекватної вартості.
Модификації Zenit ZSI-255 K
Ціни на Zenit ZSI-255 K |
---|---|---|---|---|
Zenit ZSI-255 K | від 2 786 грн. | 21 пропозиція | ||
Zenit ZSI-280 K | від 3 559 грн. | 19 пропозицій |