Рівень Kapro 779-40M-150
Фото 5 |
Kapro 779-40M-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapro 779-40M-150
Уровень магнитный Kapro Spirit 2 капсулы 1500 мм (779-40-150M) | 2 203 грн. |
Магнітний рівень ECOSTRUM SPIRIT (1500 мм) (779-40-150M) 779-40-150M | 2 013 грн. |
KAPRO SPIRIT Рівень профі 1,5 м магнітний 2 вічка 779-40-150M | 2 119 грн. |
Рівень KAPRO Spirit з магнітом 1500мм (779-40-150M) | 2 203 грн. |
Рівень Kapro Spirit New Магнітний 150 см (779-40-150М) | 1 984 грн. |
Модификації Kapro 779-40M-150
Ціни на Kapro 779-40M-150 |
---|---|---|---|---|
Kapro 779-40M-80 | від 1 190 грн. | 6 пропозицій | ||
Kapro 779-40M-100 | від 1 338 грн. | 8 пропозицій | ||
Kapro 779-40M-120 | від 1 498 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 779-40M-150 | від 1 984 грн. | 5 пропозицій | ||
Kapro 779-40M-200 | від 2 284 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →