Рівень Kapro 779-40M-80
Фото 5 |
Kapro 779-40M-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapro 779-40M-80
Усі ціни 6 →Уровень Kapro Spirit 2 капсулы 800 мм (779-40-80M) | 1 464 грн. |
Бульбашковий рівень ECOSTRUM SPIRIT (800 мм) (779-40-80М) 779-40-80М | 1 330 грн. |
KAPRO SPIRIT Рівень профі 0,8 м магнітний 2 вічка 779-40-80М | 1 399 грн. |
Рівень KAPRO Spirit з магнітом 800мм (779-40-80M) | 1 464 грн. |
Рівень Kapro Spirit New Магнітний 80 см (779-40-80М) | 1 190 грн. |
Рівень KAPRO Spirit із магнітом 800мм (779-40-80M) | 1 464 грн. |
Модификації Kapro 779-40M-80
Ціни на Kapro 779-40M-80 |
---|---|---|---|---|
Kapro 779-40M-80 | від 1 190 грн. | 6 пропозицій | ||
Kapro 779-40M-100 | від 1 338 грн. | 8 пропозицій | ||
Kapro 779-40M-120 | від 1 498 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapro 779-40M-150 | від 1 984 грн. | 5 пропозицій | ||
Kapro 779-40M-200 | від 2 284 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →