Літня шина Kapsen K3000 225/50 R17 98W
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kapsen K3000 225/50 R17 98W 225/50 R17 98 W 225/50 R17 98 W RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen K3000 225/50 R17 98W
Усі ціни 32 →Шина Kapsen K3000 225/50 R17 98W XL FR | 2 740 грн. |
Kapsen Papide K3000 225/50 R17 98W XL FR | 2 732 грн. |
Kapsen Papide K3000 225/50 R17 98W XL FR | 3 100 грн. |
Kapsen K3000 225/50 R17 98W XL | 3 129 грн. |
Kapsen K3000 (225/50R17 98W) | 2 766 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kapsen K3000 225/50 R17 98W
Ціни на Kapsen K3000 225/50 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Kapsen K3000 225/50 R17 98W | від 2 656 грн. | 32 пропозиції | ||
Kapsen K3000 225/50 R17 98W Run Flat | від 3 588 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →