Зимова шина Kapsen RW501 215/60 R16 99H
Відео 2Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Kapsen RW501 215/60 R16 99H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen RW501 215/60 R16 99H
Kapsen IceMax RW 501 215/60 R16 99H XL | 2 780 грн. |
Kapsen IceMax RW501 215/60 R16 99H XL | 2 703 грн. |
Kapsen RW501 215/60 R16 99H | 3 008 грн. |
Kapsen Ice Max RW501 215/60 R16 99H 88863 | 2 879 грн. |
Kapsen IceMax RW501 215/60 R16 99H XL | 2 850 грн. |
Чи не шумити, дуже тиха гума. Сніг, мокрий сніг норм., на льоду по трасі треба дуже акуратно, бо зносити на бокову, при 80 км/год., незабутні враження!!! Дуже швидко зношуються. За 10 тис. мінус 2 мм. На льоду дуже слабо тримають дорогу користуюся Kapsen RW501 215/60 R16 99H місяць і більше |
Ціна Дуже м'яка, при +10 машина плаває по всій дорозі, esp спрацьовує при вході в поворот і на коліях. За кермом їзджу 25 років, такого відчуття некерованості автомобілем ще не було. на Китаї іншої моделі без нарікань. Олег Дахим: користуюся Kapsen RW501 225/70 R15C 112S менше місяця |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →