Вантажна шина Kapsen S02 295/80 R22.5 152M
Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Kapsen S02 295/80 R22.5 152M 295/80 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 157 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen S02 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 6 →Kapsen S02 (рульова вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 7 446 грн. |
Kapsen S02 (рулевая) (295/80R22.5 152M) | 7 818 грн. |
Kapsen S02 (рулевая ось) 295/80 R22.5 152/149M | 7 449 грн. |
Kapsen S02 (рульова вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 7 437 грн. |
Kapsen S02 рульова рульова (295/80R22,5 152/149M) 431508 | 7 747 грн. |
Шина Kapsen S02 (рульова) 295/80 R22.5 152/149M | 8 647 грн. |
Модификації Kapsen S02 295/80 R22.5 152M
Ціни на Kapsen S02 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Kapsen S02 295/80 R22.5 152M | від 7 437 грн. | 6 пропозицій | ||
Kapsen S02 315/80 R22.5 157L | від 7 679 грн. | 6 пропозицій |