Вантажна шина Kapsen HS103 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Kapsen HS103 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen HS103 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 8 →Kapsen HS103 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 8 232 грн. |
Kapsen HS103 (прицепная) (295/80R22.5 152M) | 8 637 грн. |
Kapsen HS103 (приводная) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 8 729 грн. |
Kapsen HS103 (ведущая ось) 295/80 R22.5 152/149M | 8 229 грн. |
Kapsen HS103 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 8 217 грн. |
ще 3 пропозиції