Вантажна шина Kapsen S02 315/80 R22.5 157L
Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Kapsen S02 315/80 R22.5 157L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen S02 315/80 R22.5 157L
Усі ціни 6 →Kapsen S02 (рульова вісь) 315/80 R22.5 157/153L | 7 679 грн. |
Kapsen S02 (рулевая) (315/80R22.5 157L) | 8 060 грн. |
Kapsen S02 (рульова вісь) 315/80 R22.5 157/153L | 7 679 грн. |
Kapsen S02 (рулевая ось) 315/80 R22.5 157/153L | 7 679 грн. |
Kapsen S02 рульова рульова (315/80R22,5 157/153L) 431510 | 7 986 грн. |
Шина Kapsen S02 (рульова) 315/80 R22.5 157/153L | 8 914 грн. |