Вантажна шина Kapsen HS109 315/80 R22.5 157L
Виберіть розмір вантажної шини
Kapsen HS109 315/80 R22.5 157L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen HS109 315/80 R22.5 157L
Kapsen HS109 (рульова вісь) 315/80 R22.5 157/153L | 7 788 грн. |
Kapsen HS109 (рулевая) (315/80R22.5 157L) | 8 175 грн. |
Kapsen HS109 (рулевая ось) 315/80 R22.5 157/153L | 7 789 грн. |
Kapsen HS109 (рульова вісь) 315/80 R22.5 157/153L | 7 777 грн. |
Kapsen HS109 (рульова) 315/80 R22,5 157/153L | 9 001 грн. |