Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0)
Відео 24Фото 4 |
Karcher SC 2 EasyFix Premium |
|
Середня за ціною модель пароочисника від німецької торгової марки Karcher. Пристрій належить до популярної лінійки Easyfіx і пропонує чарівне поєднання добротної складання, високої потужності і якісної роботи. Модель призначена для побутового використання і дуже економічна — споживає 1500 Вт. Бак розрахований на 1 л рідини і обладнаний запобіжним клапаном — при небезпечному накопиченні пара клапан відкривається і випускає надлишки.
Вода в баку нагрівається за 6,5 хвилин, а максимальна потужність пари становить 3,2 бар. Під час роботи з різними поверхнями потужність пари можна регулювати. Крім того, безпека використання гарантують автоматичне відключення при перегріванні і розташована на ручці блокування — захист від дітей. Пароочисник Karcher SC 2 Easyfіx Premium відрізняється багатим набором насадок: вузьке точкове сопло для невеликих і важкодоступних поверхонь, широка щітка для прибирання підлоги, тканинна насадка з мийними серветками з мікрофібри, невелика насадка для текстилю і кругла щітка для механічного видалення плям. Завдяки особливій технології зміна насадок відбувається легко, без найменшого контакту з брудом. Довжина шнура становить 4 м, парового шланга — 2 м. До того ж, в комплекті — 2 подовжувальні трубки по 0,5 м.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher SC 2 EasyFix Premium
Усі ціни 31 →Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0) | 6 000 грн. |
Пароочиститель Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0) | 5 999 грн. |
Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0) | 6 049 грн. |
Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0) SC 2 EasyFix Premiu | 6 191 грн. |
Пароочисник Karcher SC 2 Easyfіx Premium (1.512-090.0) | 6 309 грн. |
Незамінний пристрій для великого будинку та сім'ї. Люблю його за те, що відмиває плитку, шви та стики у ванній та туалеті; вичищає килими, дивани і чохли на стільцях, вимиває лінолеум і шпалери, що миються. Мені подобається, що він простий у використанні та легкий (легко переміщати між кімнатами та поверхами). Симпатичний дизайн. Вода швидко нагрівається. Пара можна регулювати перемикачем - більше і менше. Спочатку не дуже зручно відсутність кнопок «вкл. - Вимкнути». Але витягувати шнур з розетки після прибирання вже звикла. Та й сам шнур короткий. Об'єму резервуара мені вистачає (трохи менше літра), не бачу проблеми долити ще води, якщо необхідно. Зі значних недоліків - погано миє батареї (не вистачає сили пари). В іншому – чудовий пароочисник, який вбиває мікроби. Відмиває плитку, шви та стики у ванній та туалеті; вичищає килими, дивани і чохли на стільцях, вимиває лінолеум і шпалери, що миються. Простий у використанні та легкий. Симпатичний дизайн. Вода швидко нагрівається. Пара можна регулювати перемикачем - більше і менше. Вбиває мікроби. Потрібно витягати шнур із розетки після прибирання (немає кнопки "вкл/выкл"). Сам шнур короткий. Об'єм резервуару трохи менший за літр. Погано миє батареї (не вистачає сили пари). Марина: користуюся Karcher SC 2 EasyFix більше року |