Фільтр для води Karcher WPC 120 UF (1.024-754.0)
Фото 7 |
Karcher WPC 120 UF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher WPC 120 UF
Усі ціни 19 →Змінний фільтр Karcher Pre-Pure-Filter до WPC 120 UF (2.644-302.0) 2.644-3 | 999 грн. |
Сменный фильтр Karcher Pre-Pure-Filter для WPC 120 UF (1.024-754.0) 2.644- | 1 050 грн. |
Змінний фільтр Karcher Post-Protect до WPC 120 UF (1.024-754.0) 2.644-304. | 899 грн. |
Картридж Karcher Post-Protect для ультрафільтрації WPC 120 UF (1.024-754.0 | 902 грн. |
Змінний фільтр Karcher Pre-Pure-Filter до WPC 120 UF (1.024-754.0) (2.644- | 1 120 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →