Фільтр для води RAIFIL Grando 5
Відео 2 |
RAIFIL Grando 5 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAIFIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAIFIL.
Купити RAIFIL Grando 5
Усі ціни 29 →Raifil Raifil Grando 5 (RO905-550-EZ) RO905-550-EZ | 8 967 грн. |
Фільтр зворотного осмосу Raifil Grando 5 (RO905-550-EZ) | 8 967 грн. |
Raifil Grando 5 RO-905-550-EZ Фильтры обратного осмоса Код:5656488 | 8 970 грн. |
Фильтр обратного осмоса Raifil Grando 5 (RO905-550-EZ) | 8 967 грн. |
Фільтр зворотного осмосу Raifil Grando 5 RO905-550-EZ | 8 970 грн. |
Зворотноосмотична система RAIFIL Grando 5 займається 5-етапної очищенням водопровідної води, під час чого з неї витягуються найдрібніші частинки забруднень, шкідливі домішки, іони важких металів, органічні речовини і виводиться активний хлор.
Ареал проживання
Найчастіше модель мешкає під кухонною мийкою. Основна частина фільтра кріпиться до стінок тумби під раковиною, окремо від неї встановлюється 12-літровий бак для чистої води. Беручи до уваги швидкість фільтрації порядку 0.13 л/хв., на процедуру наповнення резервуару «під зав'язку» RAIFIL Grando 5 витрачає трохи більше півтора годин. Кран пристрою врізається в мийку, через нього можна швидко набрати питну воду або вимити під струменем води очищеної овочі і фрукти.
5 стадій очищення води
Тепер про головне. Глибока очистка за участю системи складається з 5 рівнів фільтрації води. На першій стадії 10 мікронний картридж SC-10-10 в прозорій колбі відсікає механічні частинки на зразок піску та іржі. При другому кроці задіюється модуль з гранул активованого вугілля GAC-10R-C, який затримує органіку та хлоровмісні речовини. Їх залишки зачищає карбоновий блок CBC-10-10. Ключова ланка системи очищення — зворотноосмотична мембрана, що пропускає тільки молекули води і кисню. На фінішному етапі вугільний постфільтр IL-11W-C усуває неприємний запах і робить смак води приємним.
Електрична помпа
У штатну комплектацію RAIFIL Frando 5 входить електрична помпа. Насос забезпечує нормальну роботу фільтра при низькому вхідному тиску (менше 2.8 атм). Термін служби картриджів системи коливається від пів року до року. Найбільш тривалий ресурс має зворотноосмотична мембрана — 12 тис. л. залежно від інтенсивності експлуатації і якості води з водопроводу змінювати її доведеться приблизно раз в 2-3 року.
- Ефективність очищення – 99%
- Вага установки: 15 кг
- 1-я ступінь — SC-10-10 - механічний фільтр
- 2-я ступінь — GAC-10R-C - фільтр з активованого вугілля
- 3-я ступінь — CBC-10-10 - фільтр з пресованого вугілля
- 4-я ступінь — TW30-1812-50 - зворотноосмотична мембрана
- 5-я ступінь — IL-11W-C - вугільний постфільтр
- Модель Grando 5 — без помпи
- Модель Grando 5 + — з помпою