Фільтр для води Leader Standard RO-6 bio
Leader Standard RO-6 bio |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leader 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leader.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leader Standard RO-6 bio
Усі ціни 17 →Leader Leader Standart RO-6 Bio UF P | 17 699 грн. |
Фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6 Bio | 12 399 грн. |
Leader Standart RO-6 Bio - Семиступенчатая cистема обратного осмоса Код:56 | 12 399 грн. |
Фильтр обратного осмоса Leader Standart RO-6 bio UF | 14 999 грн. |
Фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-6 BIO | 12 399 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості фільтра для води Leader Standard RO-6 bio:
Біокерамічний картридж - підвищує якість води, відновлюючи її природну структуру з допомогою керамічних кульок вкритих природним мінералом.
Подвійний кран дозволяє окремо використовувати очищену і мінералізовану воду.
- Вага установки: 10.5 кг
- 1-я ступінь — механічний фільтр
- 2-я ступінь — вугільний фільтр
- 3-я ступінь — механічна очистка
- 4-я ступінь — зворотноосмотична мембрана
- 5-я ступінь — вугільний постфільтр
- 6-я ступінь — мінералізатор
- 7-я ступінь — біокерамічний картридж
РекомендуємоПорівняти в таблиці →