Каструля Kela Calido 11941
Фото 9 |
Kela Calido 11941 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Calido 11941
Усі ціни 12 →Каструля чавунна з кришкою KELA Calido. 3.8 л (11941) 11941 | 5 019 грн. |
Каструля Kela Calido 24см, 4.0л з кришкою (11941) | 5 130 грн. |
Кастрюля Kela Calido 24см, 4.0л с крышкой (11941) | 5 130 грн. |
Кастрюля чугунная с крышкой Kela Calido, 24 см, 3,8 л красная 11941 | 5 399 грн. |
Каструля чавунна з кришкою kela Calido, 24 см, 3,8 л (11941) | 4 654 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Kela Calido 11941
Ціни на Kela Calido 11941 |
---|---|---|---|---|
Kela Calido 11940 | від 3 235 грн. | 26 пропозицій | ||
Kela Calido 11941 | від 4 409 грн. | 12 пропозицій | ||
Kela Calido 11948 | від 5 068 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →