Гриль-сковорідка Kela Calido 12469 чорний
Фото 3 |
Kela Calido 12469 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Calido 12469 чорний
Усі ціни 22 →Пательня-гриль чавунна KELA Calido. 35х25 см (12469) 12469 | 3 769 грн. |
KELA CALIDO (12469) | 3 201 грн. |
KELA CALIDO (12469) | 3 185 грн. |
Сковорода-гриль Kela Calido 35х25 см чорна (12469) | 3 847 грн. |
Сковорода-гриль Kela Calido 35х25 см черная (12469) | 3 847 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Kela Calido 12469
Ціни на Kela Calido 12469 |
---|---|---|---|---|
Kela Calido 12612 сірий | від 3 169 грн. | 22 пропозиції | ||
Kela Calido 11939 червоний | від 3 169 грн. | 22 пропозиції | ||
Kela Calido 12469 чорний | від 3 169 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →