Каструля Kela Calido 12471
Фото 4 |
Kela Calido 12471 4 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Calido 12471
Усі ціни 26 →Каструля чавунна з кришкою KELA Calido. 24 см. 3.8 л (12471) 12471 | 5 019 грн. |
Каструля з кришкою Kela Calido, 4 л (00000020333) | 5 399 грн. |
KELA CALIDO (12471) | 3 206 грн. |
Каструля Kela Calido 24 см 4.0 л (12471) | 5 130 грн. |
Кастрюля Kela Calido 24 см 4.0 л (12471) | 5 130 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kela Calido 12471
Ціни на Kela Calido 12471 |
---|---|---|---|---|
Kela Calido 12471 | від 3 174 грн. | 27 пропозицій | ||
Kela Calido 12472 | від 3 624 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →