Каструля RiNGEL Zitrone RG-2108-20BL
Фото 8 |
RiNGEL Zitrone RG-2108-20BL 3 л4.2 л |
|
Внутрішня частина каструлі покрита антипригарним покриттям Mega Stone, яке має підвищену стійкість до впливу високих температур, а також до утворення механічних пошкоджень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zitrone RG-2108-20BL
Усі ціни 6 →Каструля Ringel Zitrone black с крышкой 3.0 л (RG-2108-20 BL) RG-2108-20 B | 1 186 грн. |
Ringel Zitrone Black 20x10.5 см 3.0 л (RG-2108-20 BL) ZitroneBlack20x10.5с | 1 725 грн. |
Ringel RG-2108-20 BL** | 1 217 грн. |
Каструля RINGEL Zitrone Black RG-2108-20 BL-R (3л) | 1 984 грн. |
Каструля RINGEL Zitrone Black (3.0л) 20см з кришкою (RG-2108-20 BL-R) | 1 300 грн. |
Кастрюля RINGEL Zitrone Black 20x10.5 см 3.0л з кришкою RG-2108-20 BL-R | 1 314 грн. |
Модификації RiNGEL Zitrone RG-2108-20BL
Ціни на RiNGEL Zitrone RG-2108-20BL |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zitrone RG-2108-20BL | від 1 186 грн. | 6 пропозицій | ||
RiNGEL Zitrone RG-2108-24/1BL | від 1 349 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →