Термосумка Kemping HB5-720
Відео 3Фото 3 |
Kemping HB5-720 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemping 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemping.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kemping HB5-720
Усі ціни 6 →Термосумка КЕМПИНГ Picnic 29 HB5-720 (29л), зеленая 100-1026green | 879 грн. |
Термосумка КЕМПІНГ Picnic 29 HB5-720 (29л), синя | 879 грн. |
Термосумка КЕМПИНГ Picnic 29 HB5-720 (29л), синяя 100-1026blue | 791 грн. |
Термосумка КЕМПІНГ Picnic 29 HB5-720 (29л), зелена | 879 грн. |
Кемпінг HB5-720 Мега пікнік 29 літрів | 799 грн. |
Сумка-холодильник HB5-720 29 літрів синя | 840 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →