Дитяче харчування Kendamil Goat 3 800
Kendamil Goat 3 800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kendamil 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kendamil.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kendamil Goat 3 800
Сухая смесь Kendamil Goat 3 на козьем молоке 12-36 мес. 800г (92000020) | 1 799 грн. |
Дитяча суміш Kendamil Goat 3 на козячому молоці 12-36 місяців 800 г (92000 | 1 799 грн. |
Kendamil Дитяча суміш Kendamil Goat 3 на козячому молоці 12-36 місяців 800 | 1 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →