Поперечки Kenguru Trafic
Фото 4 |
Kenguru Trafic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenguru 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenguru.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenguru Trafic
Усі ціни 7 →Багажник на Renault Trafic Kenguru | 990 грн. |
Багажник Renault Trafic 2001- на рейлінги Aero Kenguru RelA-160-1618 | 2 908 грн. |
Багажник Renault Trafic 2001- в штатні місця 3 шт. Kenguru BRT-160 | 3 414 грн. |
Багажник Renault Trafic 2001- на рейлінги Kenguru RelM-160-4005 | 1 954 грн. |
Багажник на дах Renault Trafic 1шт AVK | 1 030 грн. |
Багажник на дах RENAULT TRAFIC поперечки 160см | 1 185 грн. |
Багажна система Kenguru Renault Trafic 2 шт | 1 980 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →