Поперечки Kenguru Uni 128
Kenguru Uni 128 128 см140 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenguru 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenguru.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenguru Uni 128
Усі ціни 72 →Багажник RB200Y (UNI 128) UNI 128 | 766 грн. |
Багажник Lada 2115 Samara Sedan 2000- на водозгін Kenguru Uni-128-2001 | 749 грн. |
Багажник на водозгін Uni-128 см. Kenguru Uniu-128 | 861 грн. |
Багажник Москвич S/SL на водозгін Kenguru Uni-128-2003 | 749 грн. |
Багажник Opel Ascona 1970- на водозгін Kenguru Uni-128-2004 | 749 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kenguru Uni 128
Ціни на Kenguru Uni 128 |
---|---|---|---|---|
Kenguru Uni 128 | від 749 грн. | 72 пропозиції | ||
Kenguru Uni 140 | від 799 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →