Зварювальний напівавтомат-інвертор Kentavr MIG-420 Digit All (152703)
Фото 9 |
Kentavr MIG-420 Digit All 300 A 8.5 кВт 400 A 11.3 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kentavr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kentavr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kentavr MIG-420 Digit All
Зварювальний апарат Кентавр MIG-420 DigitAll 152703 | 8 200 грн. |
Зварювальний апарат Кентавр MIG-420 DigitAll | 6 799 грн. |
Зварювальний напівавтомат Кентавр MIG-420 DigitAll | 7 892 грн. |
Модификації Kentavr MIG-420 Digit All
Ціни на Kentavr MIG-420 Digit All |
---|---|---|---|---|
Kentavr MIG-350 Digit All | від 6 227 грн. | 12 пропозицій | ||
Kentavr MIG-420 Digit All | від 6 799 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →