Планетарний міксер Kenwood Chef Sense KVC5100B синій
Відео 2Фото 2 |
Kenwood Chef Sense KVC5100B синій |
|
Цей кухонний комбайн насамперед відрізняється високою потужністю (1200 Вт), багатофункціональністю і, звичайно ж, приємним дизайном. Основна чаша з термостійкого боросилікатного скла має об'єм 4,6 л і їй не страшні перепади температури. Мірна шкала на бічній стінці і зручні ручки сприяють комфорту в роботі з пристроєм. К-подібна насадка, гак для тіста, віничок для яєць забезпечують ідеальне змішування інгредієнтів в чашці.
Електродвигун Kenwood KVC 5100P Chef Sense може працювати в 8 швидкісних режимах, в тому числі і імпульсному, роблячи короткі паузи — завдяки таким регламентом продуктивність комбайна збільшується, а навантаження на двигун знижується. Це важливо при обробці твердих продуктів. Система планетарного змішування дозволяє перемішувати інгредієнти не тільки в центрі чаші, але і по її краях. Виробники приладу подбали про безпеку користувача і самого пристрою: двигун захищений від перегріву і зупиняється, якщо кришка чаші відкривається.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Купити Kenwood Chef Sense KVC5100B синій
Kenwood KVC5100B | 11 680 грн. |
Kenwood KVC5100B | 11 972 грн. |
Kenwood KVC5100B | 12 264 грн. |
Кухонна машина Kenwood KVC5100B | 11 972 грн. |
Серед кухонних машин є чимало якісних торгових марок, є бренди-новачки та заслужені імена. Кенвуд - компанія, що займається подібною технікою вже 70 років, причому ця техніка недешева і відрізняється гарною функціональністю і стабільно високим рівнем якості. Але зізнаюся, цю марку не я вибрав, дружина від початку чітко знала, чого хоче. Перший вагомий плюс – це марка машини. Кенвуд - старе, заслужене марення, яке не збирається знижувати високу планку якості, і їх техніка зазвичай розрахована на тривалий термін експлуатації. Потім треба сказати, що це чи не ідеальна домашня тістомісилка. Дружина часто готує борошняне та домашню випічку, діти це дуже люблять і вона намагається їх радувати. Наприклад ось, ця машина легко і, найголовніше, швидко готує будь-яке тісто від рідкого млинця до крутого здобного. Сам за цим процесом спостерігав, допомагаючи дружині зі святковим куховарством, і був приємно здивований швидкістю її роботи. Будь-яка господиня знає, скільки часу та сил потрібно на круте здобне тісто для пирогів або хліба, якщо робити його руками. Машина виконує все те саме, але в 2,5-3 рази швидше. Завдяки хитрому планетарному механізму обертання насадок перемішується весь вміст чаші, і будь-яка з насадок використовується. Тісто, білкові чи вершкові креми, фарш чи паштет – все вимішується ідеально. Машина має дуже потужний електродвигун (1200 Вт), здатний довго працювати без перерви, і чашу з ударостійкої прозорої чаші з борсилікатного скла. Висока ціна, а корпус зроблений із недорогого пластику і взагалі зовні вона виглядає дуже пересічно. На регуляторі передбачено 8 швидкостей, але, на мою думку, вистачило б і 4-х. Найчастіше використовується сама мінімальна, іноді середні та зрідка максимальна. |
Продуманий дизайн
Кухонний комбайн Kenwood KVC 5100 Chef Sense має досить цікавий і яскравий дизайн. Чаша виготовлена з пластику, зате можна є кілька варіантів забарвлення, так що модель прикрасить будь-яку кухню. Вона не вбирає запахи, а також добре охолоджується або нагрівається ― це важливо для деяких видів десертів. Приємним бонусом є ручки на чаші і кришка від розбризкування.
Найнеобхідніше ― є
У комплекті йдуть 3 насадки. К-образна фірмова насадка відмінно впорається зі змішуванням, віничок з легкістю взобьет повітряний легкий крем, а гак для тіста швидко і дуже якісно приготує тісто для піци або тортика. Враховуючи 6-ти швидкісний режим, є можливість приготувати дійсно будь-яку страву.
Підтверджене якість
Дуже важливо, що виробник дає 5 років гарантії на кухонний комбайн. Це безперечно великий плюс, який говорить про високу якість збірки, надійності і довговічності. Та й зламати девайс досить складно, адже в наявності системи захисту від перегріву і стрибків напруги, функція автоматичного відключення при піднятті верхнього блока і навіть додаткове охолодження двигуна. Останнє, до речі, дозволяє працювати на максимальних обертах досить довгий час, що знадобиться, при замішуванні густого тесту.
Модификації Kenwood Chef Sense KVC5100B
Ціни на Kenwood Chef Sense KVC5100B |
---|---|---|---|---|
Kenwood Chef Sense KVC5100Y жовтий | від 20 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenwood Chef Sense KVC5100G зелений | від 11 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenwood Chef Sense KVC5100P рожевий | від 10 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenwood Chef Sense KVC5100B синій | від 11 680 грн. | 4 пропозиції |