Кухонний комбайн Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.594SI нержавіюча сталь
Відео 8Фото 13 |
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.594SI нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.594SI нержавіюча сталь
Усі ціни 12 →Кухонна машина Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.594SI | 29 880 грн. |
Кухонна машина Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.594SI | 30 450 грн. |
Кухонний комбайн Kenwood Kvl 85.594SI | 38 733 грн. |
Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.594SI | 29 890 грн. |
Кухонная машина Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.594SI | 30 810 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Kenwood Titanium Chef Baker XL KVL85.594SI:
- Захисна кришка від розбризкування з отвором для продуктів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →