Планетарний міксер Kenwood Chef XL KVL4100S сріблястий
Відео 8Фото 18 |
Kenwood Chef XL KVL4100S сріблястий білий сріблястий |
|
Кухонний комбайн британської марки Kenwood підтримує планетарне змішування і комплектується місткою металевої чашею на 6.7 літра, що дозволяє за один раз якісно і швидко замісити, збити або подрібнити великі порції продуктів. Серцем пристрою є 1200-ватний силовий агрегат з безступінчатим регулюванням швидкості. Він підтримує імпульсний режим, який підвищує ефективність обробки навіть твердих продуктів без екстремальних навантажень для мотора.
Кухонний комбайн Kenwood KVL 4100S Chef XL комплектується віничками для збивання і приготування кремів, гак для замісу тіста, До-образною насадкою для заготівлі пюре і паштетів. Додаткові аксесуари подані пластиковим шпателем і захисним щитком від бризок. Модель відрізняється стильною зовнішністю із забарвленням під нержавіючу сталь. Сам корпус виготовлений з цього металу, що повинно позитивно позначитися на надійності і довговічності приладу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Купити Kenwood Chef XL KVL4100S сріблястий
Усі ціни 13 →Кухонна машина Kenwood KVL4100S | 16 524 грн. |
Кухонний комбайн Kenwood Kvl 4100 S | 13 849 грн. |
Кухонная машина Kenwood KVL 4100 S | 13 999 грн. |
Кухонна машина Kenwood KVL4100S | 13 899 грн. |
Kenwood KVL4100S Chef XL Srebrny | 20 240 грн. |
Модификації Kenwood Chef XL KVL4100S
Ціни на Kenwood Chef XL KVL4100S |
---|---|---|---|---|
Kenwood Chef XL KVL4100W білий | від 17 883 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenwood Chef XL KVL4100S сріблястий | від 13 849 грн. | 13 пропозицій |