Планетарний міксер Kenwood Chef KVC3100S сріблястий
Відео 3Фото 4 |
Kenwood Chef KVC3100S сріблястий білий сріблястий |
|
Кухонний комбайн підтримує планетарне змішування і належить до приладів середнього рівня у лінійці британської марки Kenwood. Модель отримала металевий корпус і чашу, що вміщає 4.6 літра. У ній за раз можна збити до 12 яєць або замішати понад 2 кг тіста. За продуктивність відповідає 1000-ватний силовий агрегат з безступінчатим регулюванням швидкості та імпульсним режимом. Всі налаштування здійснюються за допомогою зручного поворотного перемикача. Кухонний комбайн Kenwood KVC 3100S Chef оснащений основними кондитерськими насадками, в тому числі віночком, гаком і парою битеров для отримання повітряного, легкого тесту. Доповнює комплект поставки пластикова кришка на чашу, яка повинна захистити від бризок. Всі ці речі допустимо мити в посудомийній машині. Варто звернути увагу на те, що прилад важить відчутні 7.3 кг
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Купити Kenwood Chef KVC3100S сріблястий
Усі ціни 9 →Кухонна машина Kenwood Chef KVC3100S | 12 999 грн. |
Кухонна машина KENWOOD KVC3100S | 12 999 грн. |
Kenwood KVC 3100 S KVC3100S | 12 999 грн. |
Kenwood Chef KVC3100S | 12 800 грн. |
Kenwood Chef KVC3100S | 13 120 грн. |
- KVC 3100S Chef — без додаткових насадок
- KVC 3110S Chef — блендер
- KVC 3170S Chef — блендер і подрібнювач
- KVC 3180S Chef — блендер і м'ясорубка
Модификації Kenwood Chef KVC3100S
Ціни на Kenwood Chef KVC3100S |
---|---|---|---|---|
Kenwood Chef KVC3100W білий | від 12 535 грн. | 5 пропозицій | ||
Kenwood Chef KVC3100S сріблястий | від 12 800 грн. | 9 пропозицій |