Кухонний комбайн Kenwood Multipro Express FDP65.820SI нержавіюча сталь
Відео 2Фото 14 |
Kenwood Multipro Express FDP65.820SI нержавіюча сталь 2022 рікMultipro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood Multipro Express FDP65.820SI нержавіюча сталь
Усі ціни 18 →Кухонний комбайн Kenwood MultiPro Express FDP 65.820SI | 5 999 грн. |
Кухонний комбайн Kenwood FDP 65.820SI | 6 999 грн. |
Кухонний комбайн Kenwood FDP 65.820SI FDP65.820SI | 6 999 грн. |
KENWOOD FDP65.820SI | 5 862 грн. |
Кухонний комбайн Kenwood MultiPro Express FDP65.820SI | 5 999 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →