Автоакустика Kenwood KFC-X134
Kenwood KFC-X134 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood KFC-X134
Kenwood KFC-X134 6491 | 3 671 грн. |
Акустика Kenwood KFC-X134 | 3 299 грн. |
Автоакустика Kenwood KFC-X134 | 3 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →