Автоакустика Kenwood KFC-S6976EX
Kenwood KFC-S6976EX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood KFC-S6976EX
KENWOOD KFC-S6976EX | 1 850 грн. |
Kenwood KFC-S6976EX KFC-S6976 | 2 099 грн. |
Автоакустика Kenwood KFC-S6976EX | 1 999 грн. |
Колонки в машину овал Kenwood KFC-S6976EX | 2 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →