М'ясорубка Kenwood Pro 1600 MG 515 нержавіюча сталь
Відео 2Фото 3 |
Kenwood Pro 1600 MG 515 |
|
Ця компактна електрична м'ясорубка від Kenwood одягнена в повністю сталевий корпус і здатна легко і швидко подрібнювати продукти різної твердості. Серцем пристрою є двигун з номінальною робочою потужності 500 Вт, чого цілком достатньо для переробки в фарш навіть жилавого м'ясного продукту. При цьому в моменти пікового навантаження потужність зростає аж до 1600 Вт, що виручить при блокуванні вала або виникнення іншої позаштатної ситуації.
За одну хвилину пристрій може переробити на фарш аж до 2 кг м'яса. Завдяки наявності функції «Реверс», спіральному шнека м'ясорубки можна надавати зворотний хід, і тим самим звільнити інструмент від скупчення мускулястих волокон. Kenwood MG 515 укомплектована трьома формувальними решітками з отворами діаметром 3 мм, 4,5 мм і 8 мм Додатково передбачені спеціальні насадки для приготування ковбас та кеббе.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Купити Kenwood Pro 1600 MG 515 нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →М'ясорубка Kenwood MG 515 | 5 239 грн. |
М'ясорубка Kenwood MG515 | 5 291 грн. |
Електромясорубка Kenwood MG515 | 5 249 грн. |
М'ясорубка Kenwood MG515 | 5 292 грн. |
Мясорубка Kenwood mg 515 | 5 650 грн. |
6 2 1 14 |
придбав в ельдорадо 25.12.14, через 3 м-ка каюк шестірні (гарантійний ремонт зайняв 38 днів) через 2 м-ца каюк шестірні (ремонт 26 днів) ще 2 м-ца каюк шестірні (ремонт 28 днів) ГАРАНТІЯ ЗАКОНЧУ KENWOODP.S. У батьків 514 модель купувалась у 2010 році в роботі досі. Без ремонтів! немає всі користуюся Kenwood Pro 1600 MG 515 місяць і більше рекомендую не купувати |