Автосабвуфер Kicx ZM-12
Відео 11Фото 4 |
Kicx ZM-12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kicx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kicx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kicx ZM-12
Усі ціни 7 →Kicx ZM 12 | 3 881 грн. |
Kicx zm-12 | 3 881 грн. |
Сабвуфер Kicx ZM-12 | 3 881 грн. |
Сабвуфер Kicx ZM 12 (27000) | 3 881 грн. |
Сабвуферний динамік KICX ZM-12 | 3 881 грн. |
Сабвуфер Kicx ZM-12 | 3 881 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →