Автосабвуфер Kicx Gorilla Bass E12
Відео 5Фото 4 |
Kicx Gorilla Bass E12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kicx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kicx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kicx Gorilla Bass E12
Усі ціни 13 →Gorilla Bass E12 | 6 006 грн. |
сабвуфер Gorilla Bass e12 | 6 006 грн. |
Автомобільний сабвуфер Kicx Gorilla Bass E12 | 6 006 грн. |
Сабвуферний динамік Kicx Gorilla Bass E12 | 6 006 грн. |
Сабвуфер Kicx Gorilla Bass E12 | 6 006 грн. |
ще 8 пропозицій
Офігенний саб! Правда я підключив 4+4 ом, на усилок від герца з номіналом в 320 ват (до. Як не дивно, він його розгойдує! Бас буст прибрав у нуль, тому що неможливо, так довбав, що дах намагається втекти. Саб жорсткий, але відіграє дуже чітко, особливо подобається в рок композиціях, де потрібен соковитий удар.Але не можу сказати що тут швидкий бас, хоча може я його ще не розгойдав.Робив великий короб з фазоінвертором і трубою.Не чекав такого результату. все, тк з'явилися скрипи і кректання обшивки і корпусу.Відрізав до 80 гц, тому що занадто напористо б'є в деяких композиціях, і не чути фронт, взагалі.Напевно доведеться ставити підсилювач на динаміки, тк вони його не витягують.Мені дуже подобається. поціновувачам класного басу. Соковитий бас, наполегливий, чітко відбиває. Особливо круто в рок-композиціях себе показав. Але потрібна велика коробка, інакше не розкриється. Добре відіграє з не дуже сильним підсилювачем. Тобто купувати суб за 400 доларів не обов'язково, можна обійтися чимось простіше за 150-200 доларів. Хороше співвідношення ціна/якість. Мені здається, що швидкий бас не витягує, але може потрібно розіграти його. Потрібна велика коробка, інакше не зможе добре грати. KarininOleg: користуюся Kicx Gorilla Bass E12 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →