Сухий басейн KIDIGO Vosmigrannik 1.5 m
KIDIGO Vosmigrannik 1.5 m нескладаний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIDIGO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIDIGO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KIDIGO Vosmigrannik 1.5 m
Kidigo Сухий басейн Kidigo "Восьмикутник" 1,5, 40019 40019 | 7 681 грн. |
Сухий басейн KIDIGO Восьмикутник 1,5 рожевий | 8 358 грн. |
Сухий басейн KIDIGO Восьмикутник 1,5 фіолетовий | 8 358 грн. |
Сухий басейн KIDIGO Восьмикутник 1,5 білий | 8 358 грн. |
Сухий басейн KIDIGO Восьмикутник 1,5 червоний | 8 358 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →