Відбійний молоток KING TONY 5H210BP01
KING TONY 5H210BP01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 5H210BP01
Отбойный молоток KING TONY мини с набором насадок 9 шт (5H210BP01) 5H210BP | 5 845 грн. |
Відбійний молоток KING TONY міні з набором насадок 9 шт (5H210BP01) 5H210B | 5 811 грн. |
KING TONY Відбійний молоток KING TONY міні з набором насадок 9 шт (5H210BP | 5 811 грн. |
Відбійний молоток KING TONY міні з набором насадок 9 шт (5H210BP01) | 6 110 грн. |
Молоток із набором зубил KING TONY 5H210BP01 | 5 739 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →