Бутербродниця Kingberg KB-2045
Фото 7 |
Kingberg KB-2045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingberg KB-2045
Електричний гриль Kingberg KB-2045 для приготування сендвічів бутербродів | 699 грн. |
Сендвічниця гриль Kingberg KB-2045 електрогриль для сендвічів бутербродів | 767 грн. |
Сендвічниця гриль Kingberg KB-2045 з антипригарним покриттям для приготува | 1 698 грн. |
Сендвічниця-гриль бутербродниця з антипригарним покриттям 800 Вт Kingberg | 695 грн. |
Сендвічниця Kingberg KB 2045 | 720 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →