SSD Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 ТБ
Відео 19Фото 9 |
Kingston SKC3000S/1024G |
|
Твердотільний накопичувач виробництва Kingston-це високопродуктивне рішення просунутого рівня. В рамках сімейства пропонуються моделі для ПК і ноутбуків з ємністю від 512 до 4100 ГБ. Даний SSD здатний зацікавити вимогливих користувачів, включаючи геймерів і професіоналів, які займаються створенням і обробкою високоякісного контенту. Накопичувач виконаний у форм-факторі M. 2 2280, що забезпечує можливість установки навіть в тонких лептопах.
Висока швидкодія SSD Kingston KC3000 SKC3000S / 1024g 1.02 ТБ гарантує наявність інтерфейсу PCI-E 4.0 4x NVMe, так що швидкість зчитування і запису може досягати значень в 7000 МБ/з і 6000 МБ/з відповідно. За підтримку високих швидкостей обміну даних без перегріву насамперед відповідає наявність низькопрофільного розсіювача тепла. Саме під ним «ховається» апаратна «начинка» моделі з швидкою флеш-пам'яттю 3D TLC NAND і контролером Phison E18. Вони серед інших переваг відрізняються високим рівнем надійності. Так, гарантія виробника становить 5 років, а ресурс гарантованого запису (TBW) досягає 800 ТБ, що відчутно перевищує середні значення по ринку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 ТБ
Усі ціни 48 →Kingston KC3000 3D NAND TLC 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SKC3000S/1024G) | 4 479 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB Kingston (SKC3000S/1024G) | 4 479 грн. |
SSD накопичувач Kingston KC3000 1TB (SKC3000S/1024G) | 3 739 грн. |
Накопичувач SSD 1TB Kingston KC3000 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D TLC (SKC3 | 4 479 грн. |
SSD накопичувач M.2 Kingston 1TB KC3000 NVMe PCIe 4.0 4x 2280 (SKC3000S/10 | 4 479 грн. |
0 0 0 5 |
Kingston - надійний
Дуже швидкий Не зауважив Сергій: користуюся Kingston SKC3000S/1024G кілька місяців |
Купував на Telemart, чудова якість обслуговування, швидка доставка кур'єром.
Додавши скрін швидкості в PCIe 3.0 x2, для тих хто бере іншим диском під ігри чи файли. Х4 працює на максималках для PCIe 3.0. Порівняно зі старшим братом (FURY Renegade) відмінностей не так багато. За свою ціну чудовий стабільний диск. Відсутність ключа для AOMEI чи Acronis Andrew Frosty: користуюся Kingston SKC3000S/1024G менше місяця |
Чудовий ссд. Швидкий, на tlc, з dram-кешем. Але гарячий, у ноут краще не тулити. Швидкість та якість ні |
Модификації Kingston KC3000 SKC3000S/1024G
Ціни на Kingston KC3000 SKC3000S/1024G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC3000 SKC3000S/512G 512 ГБ | від 2 399 грн. | 41 пропозиція | ||
Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 ТБ | від 3 635 грн. | 48 пропозицій | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 ТБ | від 6 118 грн. | 49 пропозицій | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 ТБ | від 14 781 грн. | 39 пропозицій |
Монтаж диска на плату не викликав труднощів, поставивши на нього win 11, ще запускаю з нього кілька ігор. Ну і програми всі встановлені теж сюди. Вінда запускається за секунд 6, завантаження в іграх дуже швидкі, браузер літає.