SSD Kingston XS2000 SXS2000/500G 500 ГБ
Відео 21Фото 8 |
Kingston SXS2000/500G |
|
Високопродуктивний зовнішній накопичувач від Kingston з високими операційними швидкостями та протиударною зовнішньою кишенею. Є представником серії XS, де виходять вузькоспеціалізовані портативні SSD-накопичувачі для працівників так званої креативної індустрії (монтажерів, дизайнерів, 3D-художників), які часто бувають у роз'їздах. До характерних особливостей накопичувача відноситься ударостійкий корпус із силіконовим покриттям, який до того ж не боїться ні води, ні пилу (стандарт IP55).
Для передачі даних Kingston XS2000 оснащений двостороннім USB-роз'ємом з інтерфейсом 3.2 Gen 2x2, який спрощує підключення до сучасних ПК та ноутбуків, не обмежуючи швидкість читання та запису. Завдяки йому, лінійна швидкість читання та запису пристрою досягає 2000 МБ/с, що є досить великою цифрою за мірками портативних SSD. Виробник запевняє, що пристрій сумісний з різними операційними системами, включаючи Windows і MacOS, забезпечуючи повну працездатність на різних типах пристроїв, включаючи ноутбуки, стаціонарні комп'ютери, смартфони, планшети, ігрові консолі і т. д. Для досягнення найкращої продуктивності необхідно, щоб пристрої підтримували інтерфейс USB 3.2 Gen 2 та драйвери UASP. В іншому випадку швидкість передачі даних визначатиметься не так характеристиками самого накопичувача, як можливостями пристрою, до якого він підключений.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston XS2000 SXS2000/500G 500 ГБ
Усі ціни 46 →Kingston XS2000 500GB USB 3.2 (SXS2000/500G) SXS2000/500G | 3 169 грн. |
Накопитель SSD USB 3.2 500GB Kingston (SXS2000/500G) | 3 169 грн. |
SSD Kingston XS2000 500GB USB 3.2 Type-C SXS2000/500G | 3 169 грн. |
Зовнішній SSD накопичувач Kingston XS2000 500 GB (SXS2000/500G) | 2 449 грн. |
Накопичувач зовнішній SSD Portable USB 500GB Kingston XS2000 Silver (SXS20 | 3 169 грн. |
2 0 0 2 |
Досить непоганий диск, особливо під ПЗ. Тримае заявлено 2 ГБ/с у бенчмарках у рамках SLC кешу, що тут приблизно 15% від вільного об'єму. Тому майте на увазі, якщо плануєте куляти в диск архіви по 100 ГБ і хочете це робити швидко - то вам потрібно мінімум 1Тб а краще 2 ТБ. Легкий, швидкий, не дорогий За свою ціну - дуже норм Sanger: користуюся Kingston SXS2000/500G кілька місяців |
Гарний SSD-шник. Трмається молодцем, будучи розбитим на 3 логічні диски. Спокійно тягне запуск ігор та ОС. Ціна, розмір, якість, швидкість Швидкість запису тримається чітко на протязі 15% висотках від вільного об'єму на диску. Тому шпуляті у нього файли по 400 ГБ буде не дуже зручно. Максим Сергієнко: користуюся Kingston SXS2000/1000G кілька місяців |
За такі гроші неприпустима така нестабільність швидкостей (особливо запису) вже на заповненні всього 1/4-1/3 ємності диска. Дати диску відпочити і очистити кеш сильно не допомагає. Почитавши імпортні огляди та порівняння цього диска з іншими, з'ясував, що така його робота обумовлена компромісами, на які пішли інженери. Спілкування із саппортом завершилося тим, що після фото тестів вони скоро зникли з ефіру. Наполегливо не рекомендую. Ще 14 днів не минуло. Спробую повернути, хоч сумніваюся, що вийде. Компактна, легка, швидкість читання досить стабільна. Перевіряв правда на USB 3.2 gen 2X1 (пристроїв на gen 2x2 не знайшлося) тому стелею моєї швидкості могли бути лише 1000 мб/сек. Перевірка на MacBook Air M1 і на ноутбуці Dell Latitude дала близько 700-800 мб/с швидкість читання на перших 300 гігабайт наповнення диска і близько 500 мегабайт/с на інших 300-1000 гігабайт. Дуже засмутив той факт, що зі швидкістю запису все дуже нестабільно. Перші 250-300 гб простору диска правда пише близько 700-800 мб/сек досить стабільно. Перетинаючи позначку наповнення в 250-300 гб далі швидкість запису стає стрибкоподібною і падає до 25-90 мб/секунд. Усереднена (якщо залишити 20 гб великих чи дрібних файлів) вийде близько 120 мб/сек., що може не засмучувати. Рідна програма Kingston покликана моніторити здоров'я диска дає дивні дані щодо «кількості запасних блоків». Спочатку їх 100%, наповнюєш диск на 150 гб та їх залишається близько 1-5%. Форматуєш диск і знову 99-100%. Виходить, що цей параметр вимірюється нереалістично. Було б все одно якби не з'ясувалося що гарантія виробника в 5 років орієнтується на 5 років максимум за умови якщо показник зносу і ще якийсь вимірюваний цією програмою не досяг цифри в 1%. Судячи з того, як ця програма змінює свідчення вгору/вниз, віри їй мало. Dima Nemilos: користуюся Kingston SXS2000/1000G менше місяця |
Модификації Kingston XS2000 SXS2000/500G
Ціни на Kingston XS2000 SXS2000/500G |
---|---|---|---|---|
Kingston XS2000 SXS2000/500G 500 ГБ | від 2 349 грн. | 46 пропозицій | ||
Kingston XS2000 SXS2000/1000G 1 ТБ | від 3 648 грн. | 48 пропозицій | ||
Kingston XS2000 SXS2000/2000G 2 ТБ | від 6 448 грн. | 45 пропозицій | ||
Kingston XS2000 SXS2000/4000G 4 ТБ | від 12 083 грн. | 40 пропозицій |