SSD Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 ТБ
Відео 19Фото 9 |
Kingston SKC3000D/4096G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 ТБ
Усі ціни 36 →Kingston KC3000 3D NAND TLC 4TB M.2 (2280 PCI-E) (SKC3000D/4096G) SKC3000D | 16 379 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 4TB Kingston (SKC3000D/4096G) | 16 379 грн. |
SSD накопичувач Kingston M.2 NVMe PCIe 4.0 4x 4TB KC3000 2280 (SKC3000D/40 | 16 379 грн. |
SSD диск Kingston KC3000 4096GB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D TLC (SKC3000D | 16 203 грн. |
Ssd накопичувач Kingston KC3000 4096 GB (SKC3000D/4096G) | 15 413 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 0 5 |
Kingston - надійний
Дуже швидкий Не зауважив Сергій: користуюся Kingston SKC3000S/1024G кілька місяців |
Купував на Telemart, чудова якість обслуговування, швидка доставка кур'єром.
Додавши скрін швидкості в PCIe 3.0 x2, для тих хто бере іншим диском під ігри чи файли. Х4 працює на максималках для PCIe 3.0. Порівняно зі старшим братом (FURY Renegade) відмінностей не так багато. За свою ціну чудовий стабільний диск. Відсутність ключа для AOMEI чи Acronis Andrew Frosty: користуюся Kingston SKC3000S/1024G менше місяця |
Встановлено у ПК із платою Z690 Prime. Працюе чудово. Добре, що радіатор на платі є, бо диск гріється добряче. У середньому десь 50 градусів, але при записі великих обсягів інформації – можу і до троттлінгу дійти. Швидкість читання, TLC пам'ять, кеш Драмовський. Гріється добряче, тому в ноут швидше за все не поставлю згодом Максим Сергієнко: користуюся Kingston SKC3000S/512G кілька місяців |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
1 листопада 2023, 15:17
Какой SSD сейчас луче выбрать #
Какой SSD лучше взять Kingston KC3000 SKC3000S/1024G ,Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW или даже Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW под мат плату Asustek Prime B460-Plus и проц i5-10400F ??
26 травня 2023, 03:06
Подходит ли для PS5? #
рассматриваю все доступные варианты и это чуть ли не лучший по соотношению цены и скорости, если совместим с PS5 мечта
Показано 3 із 13 запитань
ще 10 запитань
Відеоогляди
Модификації Kingston KC3000 SKC3000D/4096G
Ціни на Kingston KC3000 SKC3000D/4096G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC3000 SKC3000S/512G 512 ГБ | від 2 399 грн. | 38 пропозицій | ||
Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 ТБ | від 3 635 грн. | 46 пропозицій | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 ТБ | від 6 147 грн. | 45 пропозицій | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 ТБ | від 14 700 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Монтаж диска на плату не викликав труднощів, поставивши на нього win 11, ще запускаю з нього кілька ігор. Ну і програми всі встановлені теж сюди. Вінда запускається за секунд 6, завантаження в іграх дуже швидкі, браузер літає.