Оперативна пам'ять Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KVR16LS11/4
Kingston KVR16LS11/4 1600 МГц CL11 1600 МГц CL11 1.35 В |
|
Енергоефективний малогабаритний модуль оперативної пам'яті стандарту SO-DIMM DDR3 Low Voltage об'ємом 4 Гб, здатний працювати з тактовою частотою 1600 МГц. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2014 року. Може використовуватися для нарощування об'єму оперативної пам'яті в ноутбуках, нетбуках і неттопах. Також підійде для застосування в складі компактних miniPC-систем.
Виробником гарантується бездоганно стабільна робота на частоті 1600 МГц з таймінгами CL11-11-11. Від звичайних модулів SO-DIMM DDR3 - 1600 відрізняється можливістю експлуатації на зниженій напрузі живлення 1,35 В (штатна робота при стандартній напрузі 1,5 В також можлива). Завдяки низькому тепловиділенню модуль оперативної пам'яті Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb практично не нагрівається, тому він без проблем може використовуватися в надщільних компоновках зі слабкою вентиляцією. Забезпечує гідну пропускну здатність (до 12,8 Гбіт/сек), якої цілком достатньо для офісних, універсальних мобільних та ігрових систем. Здатний працювати в складі підсистем пам'яті з дво-або трьохканальної організацією. Сумісний з рішеннями Intel Core (від 2-го до 4-го покоління), а також мобільними платформами AMD Turion II, Athlon II і APU а-Series.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KVR16LS11/4
Усі ціни 18 →Пам'ять для ноутбука Kingston DDR3 1600 4GB SO-DIMM 1.35V (KVR16LS11/ | 991 грн. |
KINGSTON DDR3-1600 4GB SO-DIMM 1.35V (KVR16LS11/4WP) | 991 грн. |
SO-DIMM 4GB/1600 1,35V DDR3L Kingston (KVR16LS11/4WP) KVR16LS11/4WP | 1 015 грн. |
Память для ноутбука Kingston DDR3 1600 4GB SO-DIMM 1.35V KVR16LS11/4WP | 991 грн. |
4 0 7 42 |
Модификації Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb
Ціни на Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KVR16S11S8/4 | від 1 209 грн. | 4 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x4Gb KVR16LS11/4 | від 969 грн. | 18 пропозицій |