SSD KIOXIA Exceria Plus G2 LRD20Z002TG8 2 ТБ
Відео 6Фото 5 |
KIOXIA LRD20Z002TG8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIOXIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIOXIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KIOXIA Exceria Plus G2 LRD20Z002TG8 2 ТБ
Усі ціни 30 →Накопитель SSD M.2 2280 2TB EXCERIA Plus NVMe Kioxia (LRD20Z002TG8) | 13 406 грн. |
Kioxia Exceria G2 Plus 2 Tb (LRD20Z002TG8) | 10 475 грн. |
Kioxia Exceria G2 Plus 2 Tb (LRD20Z002TG8) | 10 275 грн. |
SSD-накопичувач Kioxia Exceria Plus G2 2TB M.2 NVMe (LRD20Z002TG8) | 13 259 грн. |
SSD накопичувач Kioxia Exceria G2 Plus 2 TB (LRD20Z002TG8) Exceria G2 Plus | 11 014 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації KIOXIA Exceria Plus G2 LRD20Z002TG8
Ціни на KIOXIA Exceria Plus G2 LRD20Z002TG8 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria Plus G2 LRD20Z500GG8 500 ГБ | від 3 415 грн. | 2 пропозиції | ||
KIOXIA Exceria Plus G2 LRD20Z001TG8 1 ТБ | від 7 626 грн. | 2 пропозиції | ||
KIOXIA Exceria Plus G2 LRD20Z002TG8 2 ТБ | від 6 560 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →